Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

3Clicks – (WordPress Forum Teması)

Katılım
24 Nis 2020
Mesajlar
1,046
3Clicks - (WordPress Forum Teması)
3Clicks – (WordPress Forum Teması)
Detaylı Incele Canlı DemoSıra geldi WordPress forum temaları araştırmamda karşıma çıkan, görsel açıdan en çok hoşuma giden temaya. 3Clicks tasarım özellikleri ve işlevsellik açısından olağanüstü bir tema.

Retina görünüm ve yüksek çözünürlüklü cihazlara uygunluğu, popüler tarayıcılarla tam uyumu, görsel efektler, ve bu kadar özellikli bir temaya göre sunduğu muazzam hızı, bütün övgüleri hakediyor.

Konumuz WordPress temaları olmasına rağmen, bu temayı bütün projelerinizde kullanabilmeniz için oldukça iyi özelliklerle geliyor. Hele ki bir teknoloji sitesi kurayım yanına da güzelinde bir forum sitesi açayım diyenler için bu tema fazlasıyla yetecektir.

Dokuz ayrı stil görümü, şık menü stilleri (ki bir metro menüsü var kı gerçekten hayranlık uyandırıyor), güçlü yönetim paneli, istediğiniz şekilde ayarlamanıza olanak sağlandığı butonlar, özel içerikler için özel şablonlar, harika görsel biçimlendirmeler için kısa kodlar, Google Map ve MailChimp entegrasyonu, dahili bakım modu, Microdata ile güçlendirilmiş seo optimizasyonu, gerçekten etkileyici bir slayt özellikleriyle 3Clicks, bir WordPress forum temasından daha fazlası.
 
Google ads alanı