Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Şikayet / Fayda Oranının Düşüklüğü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
20 Eki 2018
Mesajlar
114
Bu nedir ya allah aşkına hacklinkciler örümcek ağı gibi sarmış. Adam 1 konu açıyor, hergün 'up,güncel' yazıyor, yetmiyor bir konu daha açıyor. Hayırdır ya ? Bendede hacklink var, konumda var hatta 1 kere bile böyle birşey yapmadım. Alacak adam zaten forumda hacklink satış kısmı var oradan bulur. Çoğunun linkide çöp üstelik. Forumun fayda oranını düşürdü bu tarz tipler. Yönetimin birşeyler yapması lazım bence, 1 haftadır giriyorum hep aynı konular en üstte. Online sayısı veya giriş sayısı düştü tahminimce bu tiplerden dolayı. Haftada bir güncelle, hergün güncellemek neyin kafası ? Senin leş postunu görmek zorunda mıyım hergün hergün ? Ne faydan var foruma ? Aksine hazıra konmuşlar, hiçbir faydaları yok, konu açıp 'up up' .. Bu tarz kişilere aslında haftalık birkaç faydalı konu açmalarını şart koyacaksın. En azından işe yarasınlar.
 
Katılım
20 Eki 2018
Mesajlar
114
Ha dipnot; hacklinkci arkadaşlar bu arada kendilerince birşey uydurmuş, linklerden çünkü 70+ çıkış var :D

'Çok çıkış olması iyi, sana X2 yarar sağlar'

Hahahah, yani satmak için ne yapacaklarını şaşırdılar. Bir siteden 20+ çıkış varsa alım yapmayın kesinlikle. 20 bile fazlada maksimum rakam o olsun ..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Google ads alanı